Ücretsiz Arayın

0252 214 11 05
 

112 Personeline Eğitim Vermeye Devam Ediyor...

Tarih : 1/20/2016

EĞİTİMLER

Acil Hekimliği Sertifika Programı ve Ambulans ve Acil Bakım Teknikerleri ile Acil Tıp Teknisyenlerinin Çalışma Usul ve Esaslarına Dair Tebliğ'e göre ; Hastane öncesi ve Acil Servislerde görev yapan personelimizin bilgi beceri ve tutumlarını geliştirmek amacı ile Temel Modül,ÇİLYAD (Çocuklarda İleri Yaşam Desteği),İLYAD (Erişkinlerde İleri Yaşam Desteği),TRK (Travma ve Resüsitasyon) eğitimleri düzenlenmektedir.

2016 yılı eğitim planlarımız kapsamında 11-14 Ocak 2016 tarihleri arasında İl Ambulans Servisi Başhekimliği Eğitim Salonunda Sağlık Personeline Yönelik Çocuklarda İleri Yaşam Desteği Eğitimi (ÇİLYAD)  düzenlenmiştir. Eğitime Acil Sağlık Hizmetlerinde görevli  7 Paramedik  , 8  ATT , 1 Hemşire katılmıştır. Eğitime il dışından da (AYDIN) 3 katılım olmuştur.

İl Sağlık Müdürlüğü profesyonel ASHEP Eğitmenlerince yürütülen Modül Eğitimleri ve personelimizin bilgilerini güncel tutacak eğitimler, eğitim planları çerçevesinde hastane öncesi ve hastane acil servis çalışanlarına verilmeye devam edilecektir.

Galeri

izmir web tasarım
Muğla Sağlık Müdürlüğü © 2015